Poszerz horyzonty, zapisz dziecko na zajęcia dodatkowe!

Zajęcia dodatkowe to niewątpliwie ciekawe dopełnienie w rozwoju Twojego dziecka. W niepublicznym przedszkolu w Kielcach oferujemy szeroki wybór takich zajęć, aby wspierać możliwości najmłodszych i urozmaicać ich czas wolny.

Jakie zajęcia prowadzimy?

Niepubliczne przedszkole w Kielcach stawia na zajęcia, które zainteresują dzieci, a także umożliwią postępy najmłodszym. Prowadzimy takie ćwiczenia, jak:

• Gimnastyka,
  • Język angielski,
  • Logopedia,
  • Lekcje wokalne,
  • Plastyka,
  • Zajęcia tanecznie połączenie z rytmiką.

Niepubliczne przedszkole Kielce

Gimnastyka na dobry początek dnia!

Dzień w niepublicznym przedszkolu w Kielcach rozpoczynamy od porannej gimnastyki. Rodzaje ćwiczeń i poziom trudności dostosowujemy do możliwości dzieci. Nie chcemy nadwyrężyć mięśni czy zdrowia najmłodszych, a jedynie rozbudzić ciało do działania.

Dzieci uczą się w ten sposób aktywnego rozpoczynania dnia, istoty sportu w życiu oraz rozpoczynają zadania z większą energią!

Język angielski na lepszy start szkolny

Poznanie podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim rozwinie umiejętności językowe dziecka i będzie świetnym wstępem do nauki w szkole.

Aktualnie język angielski jest jednym z najważniejszych języków na świecie i z pewnością przyda się w przyszłości dzieciom. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego w sposób przyjazny dla najmłodszych - wykorzystujemy piosenki, zabawy ruchowe, wierszyki i wiele więcej.

Wesprzyj rozwój swojego dziecka i daj mu możliwość ciekawego spędzania czasu.