Dobrzy pedagodzy to podstawa naszego przedszkola

Nasza kadra została dokładnie i skrupulatnie wybrana, co z pewnością wpłynęło na uznanie naszej placówki jako najlepsze przedszkole w Kielcach. Pedagodzy w naszej pracy to osoby z wykształceniem wyższym, oraz z certyfikatami potwierdzającymi możliwość nauki języka angielskiego.

Nasza kadra składa się z dziewięciu pedagogów, w tym dwie z nich to lektorki języka angielskiego.

Czy można zaufać pracownikom naszego przedszkola?

W najlepszym przedszkolu w Kielcach pracują osoby godne zaufania! Wszyscy pracownicy są przyjaźnie nastawieni do dzieci i rodziców. Prowadzimy rozmowy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i problemów i staramy się je wspólnie rozwiązywać.

Każdy z naszych pracowników jest chętny do wysłuchania sugestii, dlatego staramy się dostosowywać program przedszkola do ogólnych zasad, ale również propozycji rodziców.

Najlepsze przedszkole Kielce

Kto z nami współpracuje?

Jako że jesteśmy przedszkolem z szerokim wyborem zajęć dodatkowych, to współpracujemy z wykwalifikowanymi osobami, które prowadzą takie ćwiczenia dla najmłodszych.

Na czas zajęć pracują u nas:

• Instruktorzy zumby,
  • Nauczyciele śpiewu,
  • Logopedzi,

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, zapoznaj się z naszymi pracownikami, aby mieć pewność, że najmłodsi są bezpieczni w naszych rękach! Zapraszamy!