Co musisz wiedzieć przed zapisaniem dziecka do przedszkola?

Każde przedszkole może różnić się organizacją, rekrutacją i sposobem nauczania. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło swoją przygodę w naszym przedszkolu językowym w Kielcach, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.

Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Zapisanie dziecka do prywatnego przedszkola w Kielcach jest niezwykle proste. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. W trakcie rozmowy umówimy się na spotkanie w naszej placówce. Podczas wizyty przedstawimy wszystkie niezbędne informacje i odpowiemy na wszelkie, nurtujące pytania.

Przedszkole Kielce

Czy przedszkole zapewnia posiłki dla dzieci?

Językowe przedszkole w Kielcach poza świetna kadrą, ciekawym programem nauczania i zajęciami dodatkowymi zapewnia również dzieciom pełnowartościowe i zdrowe posiłki.

W naszej placówce znajduje się kuchnia, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że posiłki są przygotowywane na miejscu i na pewno będą smaczne i świeże. Posiłki są różnorodne, dzieci mają również stały dostęp do wody i herbat owocowych.

Czas na posiłek wykorzystujemy na naukę dobrych manier. Dzieci uczą się, jakie zasady obowiązują przy stole, wspólnego spędzania czasu podczas jedzenia.

Kadra nauczycielska zwraca uwagę na to, aby dzieci chętnie zjadały przygotowane posiłki. Nie dopuszczamy do sytuacji, aby dzieci chodziły głodne, jednak nie zmuszamy ich do jedzenia. Staramy się zachęcać dzieci i wskazywać plusy, które niesie za sobą udany posiłek.