Nauka i świetna zabawa

Przedszkole bez tajemnic

Jeżeli stoisz przed wyborem przedszkola dla swojego dziecka i nadal masz wątpliwości, zapoznaj się z naszą ofertą. Nauka języka angielskiego przez wykwalifikowane osoby; uczenie się przez zabawę i budowanie zdrowych relacji międzyludzkich przez dzieci to tylko jedne z zalet, jakie niesie za sobą nasze przedszkole językowe.

Poznaj więcej walorów tego miejsca, niech Twoje dziecko zyska już na początku swojego rozwoju!

Integracja z innymi kulturami

Przedszkole językowe jest przyjazne dla dzieci różnych narodowości. Rodzice z zagranicy często decydują się na posłanie dziecka właśnie do takiej placówki ze względu na możliwość swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

Przedszkole Kielce

Dla dzieci oznacza to, że mają one możliwość poznania nowych kultur, obyczajów i tradycji. W przyszłości może to zaowocować większą tolerancją wobec osób z innych krajów, a przede wszystkim chęć do samodzielnego eksplorowania świata.

Dzieci poznając kulturę dzięki innym dzieciom, będą o wiele bardziej otwarte na innowacyjności i odmienność.

Droga do innych języków

Dzieci mają wielkie predyspozycje do nauki nowych rzeczy w swoim wczesnym wieku. Jeżeli przy pomocy zabawy będą poznawać jeden język nauczą się ciekawych sposobów na naukę kolejnego. Nauka w przedszkolu może również przekuć się w wewnętrzną chęć do poznawania innych języków.

Przyjemna nauka już od początku może zaowocować dużymi umiejętnościami w przyszłości, zaczynając od łatwiejszej nauki w szkole, a kończąc na świetnych umiejętnościach w pracy.

Przed zapisaniem dziecka do przedszkola

Poznaj naszych pedagogów

Zabawa, nauka, wsparcie i szczęście!

Copyright 2022